Collection: Wax Melts
Each pack of our wax melts contains 6 cubes. They are a great flameless alternative for scenting your homes, especially if you have kids or pets. They are long-lasting and cost-effective, perfect for trying out different fragrances.
To use, simply place one or more cubes in the top of a wax warmer. Then, light a tealight candle or turn on the electric warmer to melt the wax, releasing its aromatic goodness into your home. To adjust the scent throw, you can vary the number of wax melt cubes you place in the warmer. Get creative and mix different fragrances to create your own customized scent!
-
morning brew
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
butter crust mornings
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
candy cane lane
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
lush autumn garden
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
wander in the orchard
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
morning in a Parisian cafe
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
Christmas tree farm
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
Sold outfresh cut lemongrass
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CADSold out -
Sold outbake with nana
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CADSold out -
Sold outsunshine & mimosas
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CADSold out -
Sold outthe vintage library shelf
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CADSold out -
forest trail
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
cozy cabin
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
Winterberry woods
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CAD -
Sold outpumpkin pasties
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CADSold out -
Sold outfall morning pancakes
Regular price $9.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $9.00 CADSold out